Firma Bauder, která má svojí centrálu v německém Stuttgartu, již více než 140 let vyrábí díky svým továrnám a moderním technologiím inovativní produkty.

Bauder

Firma Buder se specializuje na šikmé, ploché a zelené střechy. Bauder nabízí komplexní řešení pro Vaši střechu, především svými tepelnými izolacemi a bitumenovými pásy.

Šikmé střechy

Pro izolaci šikmé střechy Bauder nabízí revoluční bitumenové samolepící pojistné pásy pod kovové krytiny. Tyto pásy začala firma vyrábět jako jedna z prvních.

Výhodou nadkrokevní izolace na šikmých střechách je především to, že ušetří prostor uvnitř interiéru. Tloušťka zateplovacího systému je v porovnání s ostatními velmi malá. Získané centimetry pod střechou tak prostor provzdušní a otevřou.

Ploché střechy

Ačkoliv se trend plochých střech opět znovu rozmáhá, tento typ střech klade vysoké požadavky na hydroizolační a tepelněizolační systémy. Společnost Bauder nabízí systémová řešení s kvalitními hydroizolačními a tepelněizolačními vlastnostmi. Široká paleta výrobků pro ploché střechy skýtá mnoho technických řešení, které se přizpůsobují požadavkům klienta a jeho rozpočtu.

Zelené střechy

I vaše střecha může být prostorem pro klid a relaxaci. Bauder má zkušenosti i s ozeleněnými střechami – ty zvyšují hodnotu budovy a mají řadu výhod s ohledem na ekologii. Produkty Bauder jsou vhodné pro extenzivní i intenzivní ozelenění Vaší střechy.