Střechy na klíč jsou kompletní řešení zastřešení domu.

Postavíme Vám střechu na míru přesne podle vašich představ a bez starostí. Dodávka díla „na klíč“ je realizována v 10 navazujících krocích. Vše začíná obdržením poptávky od klienta a práce končí v okamžiku, kdy je kompletní dílo předáno investorovi.

 1. Poptávka

  Prvotním krokem k realizaci stavby je vaše poptávka. Tu nám můžete zaslat jednoduchým vyplněním poptávkového formuláře, nebo zasláním e-mailu či telefonicky.

 2. Cenová nabídka

  Na základě zaslané poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci projektu. Použijeme podklady případného investora či projektové dokumentace ke stavbě.

 3. Zpracování projektu ve 3D

  Za použití softwaru SEMA vám zpracujeme 3D verzi realizace, doplníme o odborné poradenství a při společné diskuzi se zákazníkem odstraním zjistěné chyby a doladíme detaily projektu.

 4. Trojrozměrná prezentace projektu

  V softwaru SEMA připravíme celkovou trojrozměrnou prezentaci projektu a dořešíme drobné detaily a speciální přání investora.

 5. Podpis smlouvy

  Po schválení finálního projektu s vámi sepíšeme Smlouvu o dílo, na zakládě níž budeme celý projekt provádět. Můžete si stáhnout vzor smlouvy.

 6. Realizace krovu

  Realizaci krovu provádíme ručně nebo pomocí strojové výroby. Ke strojovému opracování krovu CNC používáme obráběcí stroje německé značky Hundegger. Provedeme také další stavební práce spojené s realizací, jako vyzdívku komínů apod.

 7. Realizace klempířských prací

  Pro naše zákazníky umíme vyrobit různé druhy ozdobných prvků z mědi, titanzinku, pozinku či hliníku. Samozřejmě provedeme veškeré klempířské práce – motáže okapů, svodů, oplechování komínů atd.

 8. Realizace kompletní střešní krytiny

  Profesionální pokrývači se spacializují jak na rovné, tak na šikmé střechy. Před montáží vám nabídneme širokou nabídku různých druhů krytin, abychom tak byli schopni vyhovět vašim požadavkům i budoucímu designu domu.

 9. Dodávka a montáž ostatních doplňků

  Po dokončení pokrývačských prací naši pracovníci dokončí zbývající montáže doplňků, aby celé dílo bylo kompletně dokončeno.

 10. Předání investorovi

  Kompletně hotovou střechu na klíč předáme investorovi a předáme předávací protokol díla. Naše dlouholeté zkušenosti vedou ke spokojenosti našich klientů.

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Kontaktujte nás