Mezi tesařské práce patří výroba nosných konstrukcí střech a jsou tak základem pro položení nové střechy.

Ať si necháte od nás postavit novou střechu na míru nebo pouze rekonstruujete, vždy od nás dostanete tesařské práce té nejvyšší kvality. Díky nejmodernějším technologiím jsme lídrem v kvalitě tesařství v České republice.

V rámci tesařských prací nabízíme

Kalkulace na veškeré práce Vám připravíme zdarma.

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Kontaktujte nás

Proč Střechy Novák?

Výhoda 1 - Kvalitní zpracování návrhu

Pro návrhy nosných konstrukcí střech využíváme špičkový software německé firmy SEMA. Díky němu odstraníme případné nedostatky v návrhu, doladíme s Vámi detaily a v pohodlí ihned uvidíte jak bude Vaše nová střecha vypadat. Prvotní návrh Vám uspoří náklady do budoucna.

Výhoda 2 - Nejmodernější obráběcí stroje

Realizaci krovu provádíme ručně nebo pomocí strojové výroby. Ke strojovému opracování krovu CNC používáme obráběcí stroje německé značky Hundegger. Používání strojů Hundegger umožňuje velmi efektivní práci se dřevem - pomocí softwaru narýsujeme přesný tvar a podobu krovu či vazníku a stroj automaticky dřevo opracuje do finální podoby. Díky moderní technologii obráběcích center zaručujeme nejvyšší přesnost opracování.

Výhoda 3 - Kvalitní materiály

Výběr používaných materiálů a komponentů splňuje všechny nároky na životnost a bezzávadnost střechy.

Výhoda 4 - Zkušení tesaři pro finální montáž

Jsme přesvědčeni, že o spokojenosti našich zákazníků rozhoduje kvalita poskytovaných služeb. Proto se snažíme, aby na všech pozicích naší firmy byli spolehliví odborníci.

Close