Doplňky pro každého

Ať už potřebujete zastínění, ochranu před slunečním žárem nebo úplné zatmění, tou nejlepší volbou pro vaše střešní okna jsou dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX. Doplňky jsou vyrobeny na míru přesně pro střešní okna a nabízíme je v široké škále barev.

Pick & Click!

Vyvinuli jsme unikátní systém na uchycení doplňků s názvem Pick&Click! Tímto systémem jednoduše upevníte všechny doplňky z naší nabídky. Střešní okna VELUX jsou totiž vybavena zabudovanými úchytkami, do kterých se roleta či žaluzie jednoduše nacvakne. Je to velmi snadné, a proto si můžeme být vždy jisti dokonalým souladem.

Systém Pick & Click!

Styl podle vlastního vkusu

V nabídce dekorativních a zastiňovacích doplňků VELUX najdete zcela zatemňující roletu Siesta, zastiňovací rolety, plisované rolety a lamelové žaluzie. Nabízejí se v široké škále barevných odstínů a vzorů a jistě si mezi nimi vyberete takový, který bude odpovídat vašim představám a vkusu. Pro dosažení optimální ochrany před sluncem doporučujeme venkovní markýzu či předokenní roletu. Samozřejmostí jsou pak i zastiňovací a dekorativní doplňky na svislá doplňková okna. Veškerý sortiment doplňků VELUX si můžete prohlédnout na www.velux.cz.

Pohodlné užívání a ovládání

Dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX je možné dodat v provedení s manuálním, solárním nebo elektrickým ovládáním. Pokud jsou vaše okna ovládána elektricky systémem WLX 131, potom stačí doplňky zapojit do stávajícího systému a vše řídit pomocí jednoho dálkového ovladače.

Vyrobeno pro perfektní soulad

Při objednávání doplňku si pouze poznamenejte údaje o typu a velikosti okna ze štítku, který je umístěn na křídle vašeho střešního okna. Toto unikátní označení je zárukou, že doplněk bude rozměrově naprosto shodný s oknem.

Štítek na střešním oknu VELUX

Štítek s informacemi o typu a velikosti okna. Pokud znáte tyto údaje, tak se při výběru zastiňovacího doplňku nemůžete zmýlit!

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Kontaktujte nás
Máte zájem o produkty Velux bez montáže?
Poptávka Velux

Fotogalerie